In dit artikel wordt een actuele sportgebeurtenis beschreven. De informatie op deze pagina kan daardoor snel veranderen. |
UEFA Europa Conference League 2021/22
| |||||||
Regio | Europa | ||||||
Confederatie | UEFA | ||||||
Competitie | UEFA Europa Conference League | ||||||
Seizoensdetails | |||||||
Seizoen | 2021/22 | ||||||
Wedstrijden | 80 | ||||||
Doelpunten | 226 (2,83 per wedstrijd) | ||||||
Toeschouwers | 841.208 (10.515 per wedstrijd) | ||||||
Topscorer(s) | 5 doelpunten: Gaëtan Laborde | ||||||
Aantal clubs | 32+8 (hoofdtoernooi) 138+46 (totaal) (van 55 associaties) | ||||||
Algemeen | |||||||
Opgericht | 2021 als Europa Conference League | ||||||
Website | UEFA.com | ||||||
Kwalificatie | |||||||
: Vanaf 2022: Europa League groepsfase | |||||||
Actueel | |||||||
Europa Conference League 2021/22 | |||||||
Navigatie | |||||||
| |||||||
|
De UEFA Europa Conference League 2021/2022 is het eerste seizoen onder deze naam, maar ook voor de eerste keer sinds het seizoen 1998/99 de derde Europese voetbalcompetitie voor clubs die georganiseerd wordt door de UEFA.
De finale wordt gespeeld in het Air Albania Stadion in Tirana, Albanië. De winnaar van de UEFA Europa Conference League 2021/22 kwalificeert zich automatisch voor de groepsfase van de UEFA Europa League 2022/23.
In onderstaande lijst is te zien welk land wanneer instroomt en met hoeveel teams het deelneemt.
Teams nieuw deze ronde: | Teams van de vorige ronde: | Teams vanuit de Champions League: | Teams vanuit de Europa League: | ||
---|---|---|---|---|---|
Eerste kwalificatieronde ( (66 teams) |
|
||||
Tweede kwalificatieronde | Kampioenen ( (19 teams) |
|
|||
Niet-kampioenen (90 teams) |
|
|
|||
Derde kwalificatieronde | Kampioenen (10 teams) |
|
|||
Niet-kampioenen ( (54 teams) |
|
|
|||
Play-offronde | Kampioenen (10 teams) |
|
| ||
Niet-kampioenen (34 teams) |
|
|
| ||
Hoofdtoernooi | Groepsfase (32 teams) |
|
| ||
Tussenronde (16 teams) |
|
| |||
Achtste finale (16 teams) |
|
Uitzonderingen op bovenstaande lijst zijn er wanneer de winnaar van de Champions League of Europa League zich via de nationale competitie al plaatst voor de groepsfase van de Champions League. Of wanneer de winnaar van de Europa Conference League zich via de nationale competitie al plaatst voor Europees voetbal.
Een totaal van 184 teams van alle 55 bonden doen mee aan deze editie van de UEFA Europa Conference League. De UEFA landenranglijst bepaalt hoeveel teams ieder land mag afvaardigen:
De verdeling ging op basis van de ranglijst van de UEFA-coëfficiënten. Hierbij werd gekeken naar de Europese prestaties van seizoen 2015/16 tot en met 2019/20.
|
|
|
Alle lotingen vinden plaats in het UEFA-hoofdkantoor in Nyon, Zwitserland. De wedstrijden zijn gepland voor de donderdag, maar kunnen uitzonderlijk ook op de dinsdag of de woensdag plaatsvinden als er planningsconflicten zijn. De geplande starttijden zijn 16.30 uur (voor een beperkt aantal wedstrijden), 18.45 uur en 21.00 uur.
Fase | Ronde | Datum loting | Heenwedstrijd | Terugwedstrijd |
---|---|---|---|---|
Kwalificatie | Eerste kwalificatieronde | 15 juni 2021 | 6 en 8 juli 2021 | 13 en 15 juli 2021 |
Tweede kwalificatieronde | 16 juni 2021 | 20, 21 en 22 juli 2021 | 27 en 29 juli 2021 | |
Derde kwalificatieronde | 19 juli 2021 | 3 en 5 augustus 2021 | 10 en 12 augustus 2021 | |
Play-off | Play-offronde | 2 augustus 2021 | 19 augustus 2021 | 26 augustus 2021 |
Groepsfase | Wedstrijddag 1 | 27 augustus 2021 | 14 en 16 september 2021 | |
Wedstrijddag 2 | 30 september 2021 | |||
Wedstrijddag 3 | 21 oktober 2021 | |||
Wedstrijddag 4 | 4 november 2021 | |||
Wedstrijddag 5 | 25 november 2021 | |||
Wedstrijddag 6 | 9 december 2021 | |||
Knock-outfase | Tussenronde | 13 december 2021 | 17 februari 2022 | 24 februari 2022 |
1/8 finales | 25 februari 2022 | 10 maart 2022 | 17 maart 2022 | |
1/4 finales | 18 maart 2022 | 7 april 2022 | 14 april 2022 | |
1/2 finales | 28 april 2022 | 5 mei 2022 | ||
Finale | 25 mei 2022 in het Air Albania Stadion in Tirana, Albanië. |
Onderstaande tabel geeft deelnemers aan deze editie weer en toont in welke ronde de club minimaal instroomden.
Legenda | |
---|---|
Aanduiding | Betekenis |
(CL VR) | Ingestroomd na uitschakeling in de voorronde van de Champions League. |
(CL Q1) | Ingestroomd na uitschakeling in de eerste kwalificatieronde van de Champions League. |
(EL Q3) | Ingestroomd na uitschakeling in de derde kwalificatieronde van de Europa League. |
(EL PO) | Ingestroomd na uitschakeling in de play-offronde van de Europa League. |
(EL) | Ingestroomd na 3e te zijn geworden in de groepsfase van de Europa League. |
De UEFA hanteert de volgende voorwaarden bij de lotingen.
Aan de eerste kwalificatieronde deden 66 clubs mee. De loting vond plaats op 15 juni 2021. De heenwedstrijden werden gespeeld op 6 en 8 juli, de terugwedstrijden op 13 en 15 juli 2021.
Bijz.: * Deze wedstrijden werden omgedraaid na de oorspronkelijke loting.
De tweede kwalificatieronde bestond uit twee aparte constructies: één voor kampioenen en één voor niet-kampioenen. De loting vond plaats op 16 juni 2021. De heenwedstrijden werden gespeeld op 20, 21 en 22 juli, de terugwedstrijden op 27 en 29 juli 2021.
Aan de tweede kwalificatieronde voor kampioenen deden 19 clubs mee: de 16 verliezende clubs die instroomden vanuit de eerste kwalificatieronde van de UEFA Champions League 2021/22 hadden een geplaatste status en de 3 verliezende clubs die instroomden vanuit de voorronde van de UEFA Champions League 2021/22 hadden een ongeplaatste status. Na de loting van de eerste kwalificatieronde van de UEFA Champions League 2021/22 bepaalde een andere loting dat de verliezer van de wedstrijd tussen Slovan Bratislava en Shamrock Rovers werd vrijgeloot van deelname aan deze kwalificatieronde, waardoor de verliezer doorstroomde naar de derde kwalificatieronde van deze editie.
Team 1 | Tot. | Team 2 | 1e wedstr. | 2e wedstr. |
---|---|---|---|---|
Shamrock Rovers | Bye | |||
KS Teuta Durrës | 3 – 2 | Inter Club d'Escaldes | 0 – 2 | 3 – 0 (n.v.) |
Riga FC | 3 – 0 | Shkëndija 79 Tetovo | 2 – 0 | 1 – 0 |
Dinamo Tbilisi | 2 – 7 | Maccabi Haifa | 1 – 2 | 1 – 5 |
HB Tórshavn | 6 – 0 * | Budućnost Podgorica | 4 – 0 | 2 – 0 |
Linfield FC | 4 – 0 | Borac Banja Luka | 4 – 0 | 0 – 0 |
Sjachtjor Salihorsk | 1 – 3 | Fola Esch | 1 – 2 | 0 – 1 |
SS Folgore/Falciano | 3 – 7 | Hibernians FC | 1 – 3 | 2 – 4 |
KF Pristina | 6 – 5 | Connah's Quay Nomads | 4 – 1 | 2 – 4 |
Valur Reykjavík | 0 – 6 | FK Bodø/Glimt | 0 – 3 | 0 – 3 |
Bijz.: * Deze wedstrijd werd omgedraaid na de oorspronkelijke loting.
Aan de tweede kwalificatieronde voor niet-kampioenen deden 90 clubs mee: 57 nieuwe clubs en de 33 winnaars uit de eerste kwalificatieronde.
Bijz.: * Deze wedstrijd werd omgedraaid na de oorspronkelijke loting.
De loting vond plaats op 19 juli 2021. De derde kwalificatieronde bestond uit twee aparte constructies: één voor kampioenen en één voor niet-kampioenen. De heenwedstrijden werden gespeeld op 3 en 5 augustus, de terugwedstrijden op 10 en 12 augustus 2021.
Aan de derde kwalificatieronde voor kampioenen deden 10 clubs mee, namelijk de 9 winnaars en de vrijgelote club uit de tweede kwalificatieronde.
Team 1 | Tot. | Team 2 | 1e wedstr. | 2e wedstr. |
---|---|---|---|---|
Maccabi Haifa | 7 – 3 | HB Tórshavn | 7 – 2 | 0 – 1 |
Linfield FC | 2 – 4 | Fola Esch | 1 – 2 | 1 – 2 |
Shamrock Rovers | 3 – 0 | KS Teuta Durrës | 1 – 0 | 2 – 0 |
Riga FC | 4 – 2 | Hibernians FC | 0 – 1 | 4 – 1 (n.v.) |
KF Pristina | 2 – 3 | FK Bodø/Glimt | 2 – 1 | 0 – 2 |
Aan de derde kwalificatieronde voor niet-kampioenen deden 54 clubs mee: 9 nieuwe clubs en de 45 winnaars uit de tweede kwalificatieronde.
De loting vond plaats op 2 augustus 2021. De play-offronde bestond uit twee aparte constructies: één voor kampioenen en één voor niet-kampioenen. De heenwedstrijden werden gespeeld op 19 augustus, de terugwedstrijden op 26 augustus 2021.
Aan de play-offronde voor kampioenen deden 10 clubs mee: de 5 winnaars uit de derde kwalificatieronde hadden een ongeplaatste status en de 5 verliezende clubs die instroomden vanuit de derde kwalificatieronde van de UEFA Europa League 2021/22 hadden een geplaatste status.
Team 1 | Tot. | Team 2 | 1e wedstr. | 2e wedstr. |
---|---|---|---|---|
FK Žalgiris | 2 – 3 | FK Bodø/Glimt | 2 – 2 | 0 – 1 |
Neftçi Bakoe | 3 – 7 | Maccabi Haifa | 3 – 3 | 0 – 4 |
Flora Tallinn | 5 – 2 | Shamrock Rovers | 4 – 2 | 1 – 0 |
Riga FC | 2 – 4 | Lincoln Red Imps | 1 – 1 | 1 – 3 (n.v.) |
Fola Esch | 2 – 7 | Kairat Almaty | 1 – 4 | 1 – 3 |
Aan de play-offronde voor niet-kampioenen deden 34 clubs mee: 4 nieuwe clubs, de 27 winnaars uit de derde kwalificatieronde en de 3 verliezende clubs die instromen vanuit de derde kwalificatieronde van de UEFA Europa League 2021/22.
Team 1 | Tot. | Team 2 | 1e wedstr. | 2e wedstr. |
---|---|---|---|---|
FK Qarabağ | 4 – 1 | Aberdeen FC | 1 – 0 | 3 – 1 |
FC Basel | 4 – 4 (4 – 3 pen.) | Hammarby IF | 3 – 1 | 1 – 3 (n.v.) |
FC Viktoria Pilsen | 2 – 3 | CSKA Sofia | 2 – 0 | 0 – 3 (n.v.) |
Paços de Ferreira | 1 – 3 | Tottenham Hotspur | 1 – 0 | 0 – 3 |
Stade Rennais | 5 – 1 | Rosenborg BK | 2 – 0 | 3 – 1 |
Anderlecht | 4 – 5 | Vitesse | 3 – 3 | 1 – 2 |
LASK | 3 – 1 | St. Johnstone | 1 – 1 | 2 – 0 |
Sjachtjor Karaganda | 1 – 4 | Maccabi Tel Aviv | 1 – 2 | 0 – 2 |
PAOK Saloniki | 3 – 1 | HNK Rijeka | 1 – 1 | 2 – 0 |
KuPS Kuopio | 0 – 4 | 1. FC Union Berlin | 0 – 4 | 0 – 0 |
Feyenoord | 6 – 3 | IF Elfsborg | 5 – 0 | 1 – 3 |
Raków Częstochowa | 1 – 3 | KAA Gent | 1 – 0 | 0 – 3 |
Sivasspor | 1 – 7 | FC Kopenhagen | 1 – 2 | 0 – 5 |
CD Santa Clara | 2 – 3 | FK Partizan | 2 – 1 | 0 – 2 |
Trabzonspor | 1 – 5 | AS Roma | 1 – 2 | 0 – 3 |
Hapoel Beër Sjeva | 1 – 3 | Anorthosis Famagusta | 0 – 0 | 1 – 3 |
FK Jablonec | 8 – 1 | MŠK Žilina | 5 – 1 | 3 – 0 |
De loting vond plaats op 27 augustus 2021. Een totaal van 32 teams werden verdeeld over 8 groepen van elk 4 teams, met de regel dat teams uit hetzelfde land niet in dezelfde groep kunnen komen. De 32 teams bestaan uit de 22 winnaars van de play-offronde uit beide constructies en de 10 verliezers van de play-offronde van de UEFA Europa League 2021/22.
Voor het eerst hadden een Armeens team (FA Alasjkert), een Ests team (Flora Tallinn) en een Gibraltarees team (Lincoln Red Imps) zich geplaatst voor de groepsfase van een Europees voetbaltoernooi.
|
|
|
|
Legendakleuren in de tabellen |
Groepswinnaars gaan door naar de achtste finales |
Nummers twee gaan door naar de tussenronde |
Uitgeschakeld |
(Q) Gekwalificeerd voor de knock-outfase. |
De rangvolgorde wordt bepaald aan het aantal behaalde punten, waarbij een ploeg 3 punten krijgt bij een overwinning, 1 bij een gelijkspel en geen bij een nederlaag.[1]
Indien 2 of meer ploegen hetzelfde aantal punten behalen gelden de volgende aanvullende criteria:
Pos | Team | Wed | W | G | V | Ptn | DV | DT | +/− | Kwalificatie | LAS | MTA | HJK | ALA | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LASK (Q) | 5 | 4 | 1 | 0 | 13 | 9 | 1 | +8 | Naar achtste finales | 1 – 1 | 9 dec | 2 – 0 | ||
2 | Maccabi Tel Aviv (Q) | 5 | 3 | 1 | 1 | 10 | 13 | 3 | +10 | Naar tussenronde | 0 – 1 | 3 – 0 | 4 – 1 | ||
3 | HJK Helsinki (U) | 5 | 2 | 0 | 3 | 6 | 5 | 12 | −7 | 0 – 2 | 0 – 5 | 1 – 0 | |||
4 | FA Alasjkert (U) | 5 | 0 | 0 | 5 | 0 | 3 | 14 | −11 | 0 – 3 | 9 dec | 2 – 4 |
| ||||
14 september 2021 16:30 uur |
Maccabi Tel Aviv | 4 – 1 | FA Alasjkert | Stadion: Bloomfieldstadion, Tel Aviv Toeschouwers: 6.934 Scheidsrechter: Espen Eskås |
Perica 13' Kanichowsky 32' Biton 45+3' (pen.) Hozez 72' |
Verslag | 17' Embaló | ||
Bijz.: Deze wedstrijd stond eerst gepland voor 16 september 2021, maar werd met twee dagen vervroegd, omdat deze wedstrijd op dezelfde dag als de Joodse feestdag Jom Kipoer zou vallen. |
| ||||
16 september 2021 18:45 uur |
HJK Helsinki | 0 – 2 | LASK | Stadion: Bolt Arena, Helsinki Toeschouwers: 3.612 Scheidsrechter: Kirill Levnikov |
Verslag | 17' Marešić 89' Monschein | |||
| ||||
30 september 2021 18:45 uur |
FA Alasjkert | 2 – 4 | HJK Helsinki | Stadion: Republikeins Stadion Vazgen Sargsian, Jerevan Toeschouwers: 2.000 Scheidsrechter: Horațiu Feșnic |
Embaló 24' Grigoryan 36' Glišić 90+3' |
Verslag | 8' Ri. Riski 57' Valenčič 63' Ro. Riski 90+4' Olusanya | ||
| ||||
30 september 2021 18:45 uur |
LASK | 1 – 1 | Maccabi Tel Aviv | Stadion: Wörtherseestadion, Klagenfurt Toeschouwers: 1.000 Scheidsrechter: Mykola Balakin |
Horvath 10' | Verslag | 88' Shamir | ||
| ||||
21 oktober 2021 16:30 uur |
HJK Helsinki | 0 – 5 | Maccabi Tel Aviv | Stadion: Bolt Arena, Helsinki Toeschouwers: 4.883 Scheidsrechter: Pavel Orel |
Verslag | 28', 60' Kanichowsky 49' (pen.) Perica 87' (pen.) Saborit 90+4' Shamir | |||
| ||||
21 oktober 2021 18:45 uur |
FA Alasjkert | 0 – 3 | LASK | Stadion: Republikeins Stadion Vazgen Sargsian, Jerevan Toeschouwers: 1.500 Scheidsrechter: Jens Maae |
Verslag | 35' Hong 68' Goiginger 90+2' Michorl | |||
| ||||
4 november 2021 18:45 uur |
Maccabi Tel Aviv | 3 – 0 | HJK Helsinki | Stadion: Bloomfieldstadion, Tel Aviv Toeschouwers: 8.029 Scheidsrechter: Rade Obrenovič |
Kuwas 22' Lingman 65' (e.d.) Hozez 90+3' |
Verslag | |||
| ||||
4 november 2021 18:45 uur |
LASK | 2 – 0 | FA Alasjkert | Stadion: Wörtherseestadion, Klagenfurt Toeschouwers: 400 Scheidsrechter: Mohammed Al-Hakim |
Nakamura 12', 87' | Verslag | |||
| ||||
25 november 2021 18:45 uur |
HJK Helsinki | 1 – 0 | FA Alasjkert | Stadion: Bolt Arena, Helsinki Toeschouwers: 4.424 Scheidsrechter: Bram Van Driessche |
Tanaka 48' | Verslag | |||
| ||||
25 november 2021 21:00 uur |
Maccabi Tel Aviv | 0 – 1 | LASK | Stadion: Bloomfieldstadion, Tel Aviv Toeschouwers: 12.203 Scheidsrechter: Jérôme Brisard |
Verslag | 89' Horvath | |||
| ||||
9 december 2021 18:45 uur |
LASK | v | HJK Helsinki | Stadion: Wörtherseestadion, Klagenfurt |
Verslag | ||||
| ||||
9 december 2021 18:45 uur |
FA Alasjkert | v | Maccabi Tel Aviv | Stadion: Republikeins Stadion Vazgen Sargsian, Jerevan |
Verslag | ||||
Pos | Team | Wed | W | G | V | Ptn | DV | DT | +/− | Kwalificatie | GEN | PAR | FLO | ANO | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KAA Gent (Q) | 5 | 3 | 1 | 1 | 10 | 5 | 2 | +3 | Naar achtste finales | 1 – 1 | 9 dec | 2 – 0 | ||
2 | FK Partizan (Y) | 5 | 2 | 1 | 2 | 7 | 5 | 3 | +2 | Naar tussenronde | 0 – 1 | 2 – 0 | 9 dec | ||
3 | Flora Tallinn (Y) | 5 | 1 | 2 | 2 | 5[a] | 5 | 7 | −2 | 0 – 1 | 1 – 0 | 2 – 2 | |||
4 | Anorthosis Famagusta (Y) | 5 | 1 | 2 | 2 | 5[a] | 5 | 8 | −3 | 1 – 0 | 0 – 2 | 2 – 2 |
| ||||
16 september 2021 18:45 uur |
Flora Tallinn | 0 – 1 | KAA Gent | Stadion: A. Le Coq Arena, Tallinn Toeschouwers: 2.666 Scheidsrechter: Trustin Farrugia Cann |
Verslag | 54' Lemajić | |||
| ||||
16 september 2021 21:00 uur |
Anorthosis Famagusta | 0 – 2 | FK Partizan | Stadion: GSP-stadion, Nicosia Toeschouwers: 5.000 Scheidsrechter: Peter Kjærsgaard |
Verslag | 42' Menig 68' Gomes | |||
| ||||
30 september 2021 18:45 uur |
FK Partizan | 2 – 0 | Flora Tallinn | Stadion: Partizanstadion, Belgrado Toeschouwers: 4.845 Scheidsrechter: Julian Weinberger |
Marković 20', 42' | Verslag | |||
| ||||
30 september 2021 18:45 uur |
KAA Gent | 2 – 0 | Anorthosis Famagusta | Stadion: Ghelamco Arena, Gent Toeschouwers: 10.209 Scheidsrechter: Filip Glova |
Correa 28' (e.d.) Kums 81' |
Verslag | |||
| ||||
21 oktober 2021 18:45 uur |
Anorthosis Famagusta | 2 – 2 | Flora Tallinn | Stadion: GSP-stadion, Nicosia Toeschouwers: 4.322 Scheidsrechter: István Vad |
Deletić 25' Popović 28' |
Verslag | 38', 80' Sappinen | ||
| ||||
21 oktober 2021 21:00 uur |
FK Partizan | 0 – 1 | KAA Gent | Stadion: Partizanstadion, Belgrado Toeschouwers: 8.943 Scheidsrechter: Robert Madden |
Verslag | 59' Kums | |||
| ||||
4 november 2021 16:30 uur |
Flora Tallinn | 2 – 2 | Anorthosis Famagusta | Stadion: A. Le Coq Arena, Tallinn Toeschouwers: 2.023 Scheidsrechter: Kári Jóannesarson Á Høvdanum |
Sappinen 55' Zenjov 58' |
Verslag | 29' Christofi 33' Popović | ||
| ||||
4 november 2021 18:45 uur |
KAA Gent | 1 – 1 | FK Partizan | Stadion: Ghelamco Arena, Gent Toeschouwers: 10.595 Scheidsrechter: Chris Kavanagh |
Tissoudali 80' | Verslag | 66' Urošević | ||
| ||||
25 november 2021 16:30 uur |
Flora Tallinn | 1 – 0 | FK Partizan | Stadion: A. Le Coq Arena, Tallinn Toeschouwers: 1.503 Scheidsrechter: Rob Harvey |
Miller 44' | Verslag | |||
| ||||
25 november 2021 21:00 uur |
Anorthosis Famagusta | 1 – 0 | KAA Gent | Stadion: GSP-stadion, Nicosia Toeschouwers: 2.573 Scheidsrechter: Urs Schnyder |
Christodoulopoulos 27' | Verslag | |||
| ||||
9 december 2021 18:45 uur |
KAA Gent | v | Flora Tallinn | Stadion: Ghelamco Arena, Gent |
Verslag | ||||
| ||||
9 december 2021 18:45 uur |
FK Partizan | v | Anorthosis Famagusta | Stadion: Partizanstadion, Belgrado |
Verslag | ||||
Pos | Team | Wed | W | G | V | Ptn | DV | DT | +/− | Kwalificatie | BOD | ROM | ZOR | CSS | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FK Bodø/Glimt (X) | 5 | 3 | 2 | 0 | 11 | 13 | 4 | +9 | Naar achtste finales | 6 – 1 | 3 – 1 | 2 – 0 | ||
2 | AS Roma (X) | 5 | 3 | 1 | 1 | 10 | 15 | 9 | +6 | Naar tussenronde | 2 – 2 | 4 – 0 | 5 – 1 | ||
3 | Zorja Loehansk (U) | 5 | 2 | 0 | 3 | 6 | 4 | 10 | −6 | 9 dec | 0 – 3 | 2 – 0 | |||
4 | CSKA Sofia (U) | 5 | 0 | 1 | 4 | 1 | 1 | 10 | −9 | 0 – 0 | 9 dec | 0 – 1 |
| ||||
16 september 2021 21:00 uur |
FK Bodø/Glimt | 3 – 1 | Zorja Loehansk | Stadion: Aspmyrastadion, Bodø Toeschouwers: 2.703 Scheidsrechter: Dennis Higler |
Saltnes 48' Solbakken 49' Pellegrino 60' |
Verslag | 90+1' Hromov | ||
| ||||
16 september 2021 21:00 uur |
AS Roma | 5 – 1 | CSKA Sofia | Stadion: Stadio Olimpico, Rome Toeschouwers: 29.876 Scheidsrechter: Glenn Nyberg |
Pellegrini 25', 62' El Shaarawy 38' Mancini 82' Abraham 84' |
Verslag | 10' Carey 67', 80' Wildschut | ||
| ||||
30 september 2021 18:45 uur |
CSKA Sofia | 0 – 0 | FK Bodø/Glimt | Stadion: Vasil Levski Nationaal Stadion, Sofia Toeschouwers: 7.291 Scheidsrechter: Aleksandrs Anufrijevs |
Verslag | ||||
| ||||
30 september 2021 18:45 uur |
Zorja Loehansk | 0 – 3 | AS Roma | Stadion: Slavoetytsj-Arena, Zaporizja Toeschouwers: 7.622 Scheidsrechter: Luís Godinho |
Verslag | 7' El Shaarawy 66' Smalling 68' Abraham | |||
| ||||
21 oktober 2021 18:45 uur |
FK Bodø/Glimt | 6 – 1 | AS Roma | Stadion: Aspmyrastadion, Bodø Toeschouwers: 5.652 Scheidsrechter: Ali Palabıyık |
Botheim 8', 52' Berg 20' Solbakken 71', 80' Pellegrino 78' |
Verslag | 28' Pérez | ||
| ||||
21 oktober 2021 21:00 uur |
CSKA Sofia | 0 – 1 | Zorja Loehansk | Stadion: Vasil Levski Nationaal Stadion, Sofia Toeschouwers: 3.158 Scheidsrechter: Manuel Schüttengruber |
Vion 90+3' | Verslag | 65' Sayyadmanesh | ||
| ||||
4 november 2021 18:45 uur |
Zorja Loehansk | 2 – 0 | CSKA Sofia | Stadion: Slavoetytsj-Arena, Zaporizja Toeschouwers: 1.122 Scheidsrechter: Petri Viljanen |
Zahedi 87' Sayyadmanesh 90+5' |
Verslag | |||
| ||||
4 november 2021 21:00 uur |
AS Roma | 2 – 2 | FK Bodø/Glimt | Stadion: Stadio Olimpico, Rome Toeschouwers: 41.031 Scheidsrechter: Anastasios Papapetrou |
El Shaarawy 54' Ibañez 84' |
Verslag | 45+1' Solbakken 65' Botheim | ||
| ||||
25 november 2021 21:00 uur |
AS Roma | 4 – 0 | Zorja Loehansk | Stadion: Stadio Olimpico, Rome Toeschouwers: 24.000 Scheidsrechter: István Kovács |
Pérez 15' Zaniolo 33' Abraham 46', 75' |
Verslag | |||
| ||||
25 november 2021 21:00 uur |
FK Bodø/Glimt | 2 – 0 | CSKA Sofia | Stadion: Aspmyrastadion, Bodø Toeschouwers: 5.339 Scheidsrechter: Yigal Frid |
Brunstad Fet 25' Botheim 85' |
Verslag | |||
| ||||
9 december 2021 18:45 uur |
CSKA Sofia | v | AS Roma | Stadion: Vasil Levski Nationaal Stadion, Sofia |
Verslag | ||||
| ||||
9 december 2021 18:45 uur |
Zorja Loehansk | v | FK Bodø/Glimt | Stadion: Slavoetytsj-Arena, Zaporizja |
Verslag | ||||
Pos | Team | Wed | W | G | V | Ptn | DV | DT | +/− | Kwalificatie | AZ | RAN | JAB | CLJ | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AZ (Q) | 5 | 3 | 2 | 0 | 11 | 7 | 3 | +4 | Naar achtste finales | 9 dec | 1 – 0 | 2 – 0 | ||
2 | Randers (Y) | 5 | 1 | 4 | 0 | 7 | 9 | 8 | +1 | Naar tussenronde | 2 – 2 | 2 – 2 | 2 – 1 | ||
3 | FK Jablonec (Y) | 5 | 1 | 3 | 1 | 6 | 6 | 6 | 0 | 1 – 1 | 2 – 2 | 1 – 0 | |||
4 | CFR Cluj (U) | 5 | 0 | 1 | 4 | 1 | 2 | 7 | −5 | 0 – 1 | 1 – 1 | 9 dec |
| ||||
16 september 2021 21:00 uur |
Randers | 2 – 2 | AZ | Stadion: Randersstadion, Randers Toeschouwers: 3.365 Scheidsrechter: Duje Strukan |
Piesinger 27' Jensen 68' |
Verslag | 24' Clasie 34' Pavlidis | ||
| ||||
16 september 2021 21:00 uur |
FK Jablonec | 1 – 0 | CFR Cluj | Stadion: Stadion Střelnice, Jablonec nad Nisou Toeschouwers: 2.470 Scheidsrechter: Enea Jorgji |
Pilař 52' (pen.) | Verslag | 51' Camora | ||
| ||||
30 september 2021 18:45 uur |
CFR Cluj | 1 – 1 | Randers | Stadion: Dr.-Constantin-Rădulescustadion, Cluj-Napoca Toeschouwers: 3.825 Scheidsrechter: Davide Massa |
Petrila 68' | Verslag | 41' Kamara | ||
| ||||
30 september 2021 18:45 uur |
AZ | 1 – 0 | FK Jablonec | Stadion: AFAS Stadion, Alkmaar Toeschouwers: 9.071 Scheidsrechter: Rade Obrenovič |
Guðmundsson 53' | Verslag | |||
| ||||
21 oktober 2021 21:00 uur |
CFR Cluj | 0 – 1 | AZ | Stadion: Dr.-Constantin-Rădulescustadion, Cluj-Napoca Toeschouwers: 3.628 Scheidsrechter: Halis Özkahya |
Verslag | 18' Karlsson | |||
| ||||
21 oktober 2021 21:00 uur |
FK Jablonec | 2 – 2 | Randers | Stadion: Stadion Střelnice, Jablonec nad Nisou Toeschouwers: 3.678 Scheidsrechter: Aliyar Ağayev |
Čvančara 35', 53' | Verslag | 36', 90' (pen.) Odey | ||
| ||||
4 november 2021 18:45 uur |
Randers | 2 – 2 | FK Jablonec | Stadion: Randersstadion, Randers Toeschouwers: 4.071 Scheidsrechter: Orel Grinfeeld |
Hammershøy-Mistrati 46' Kubista 53' (e.d.) Odey 90+1' |
Verslag | 73' Čvančara 83' Kratochvíl 89', 90+4' Kubista | ||
| ||||
4 november 2021 18:45 uur |
AZ | 2 – 0 | CFR Cluj | Stadion: AFAS Stadion, Alkmaar Toeschouwers: 10.554 Scheidsrechter: Alain Durieux |
Guðmundsson 5' Pavlidis 86' |
Verslag | |||
| ||||
25 november 2021 21:00 uur |
Randers | 2 – 1 | CFR Cluj | Stadion: Randersstadion, Randers Toeschouwers: 4.309 Scheidsrechter: Donald Robertson |
Kamara 68' Piesinger 76' |
Verslag | 72' Deac | ||
| ||||
25 november 2021 21:00 uur |
FK Jablonec | 1 – 1 | AZ | Stadion: Stadion Střelnice, Jablonec nad Nisou Toeschouwers: 2.650 Scheidsrechter: Manuel Schüttengruber |
Kratochvíl 7' | Verslag | 44' Evjen | ||
| ||||
9 december 2021 18:45 uur |
CFR Cluj | v | FK Jablonec | Stadion: Dr.-Constantin-Rădulescustadion, Cluj-Napoca |
Verslag | ||||
| ||||
9 december 2021 18:45 uur |
AZ | v | Randers | Stadion: AFAS Stadion, Alkmaar |
Verslag | ||||
Pos | Team | Wed | W | G | V | Ptn | DV | DT | +/− | Kwalificatie | FEY | SLP | UNI | MHA | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Feyenoord (Q) | 5 | 3 | 2 | 0 | 11 | 9 | 5 | +4 | Naar achtste finales | 2 – 1 | 3 – 1 | 9 dec | ||
2 | Slavia Praag (Y) | 5 | 2 | 1 | 2 | 7 | 7 | 6 | +1 | Naar tussenronde | 2 – 2 | 3 – 1 | 1 – 0 | ||
3 | Union Berlin (Y) | 5 | 2 | 0 | 3 | 6 | 7 | 8 | −1 | 1 – 2 | 9 dec | 3 – 0 | |||
4 | Maccabi Haifa (U) | 5 | 1 | 1 | 3 | 4 | 1 | 5 | −4 | 0 – 0 | 1 – 0 | 0 – 1 |
| ||||
14 september 2021 16:30 uur |
Maccabi Haifa | 0 – 0 | Feyenoord | Stadion: Sammy Oferstadion, Haifa Toeschouwers: 15.850 Scheidsrechter: Fabio Maresca |
Verslag | ||||
Bijz.: Deze wedstrijd stond eerst gepland voor 16 september 2021, maar werd met twee dagen vervroegd, omdat deze wedstrijd op dezelfde dag als de Joodse feestdag Jom Kipoer zou vallen.[2] |
| ||||
16 september 2021 18:45 uur |
Slavia Praag | 3 – 1 | Union Berlin | Stadion: Sinobo Stadium, Praag Toeschouwers: 15.286 Scheidsrechter: Fábio Veríssimo |
Bah 18' Kuchta 84' Schranz 88' |
Verslag | 6', 40' Jaeckel 70' Behrens | ||
| ||||
30 september 2021 21:00 uur |
Union Berlin | 3 – 0 | Maccabi Haifa | Stadion: Olympiastadion, Berlijn Toeschouwers: 23.342 Scheidsrechter: Nick Walsh |
Voglsammer 33' Behrens 48' Awoniyi 76' |
Verslag | |||
| ||||
30 september 2021 21:00 uur |
Feyenoord | 2 – 1 | Slavia Praag | Stadion: De Kuip, Rotterdam Toeschouwers: 38.505 Scheidsrechter: Radu Petrescu |
Kökçü 14' Linssen 24' |
Verslag | 63' Holeš | ||
| ||||
21 oktober 2021 18:45 uur |
Feyenoord | 3 – 1 | Union Berlin | Stadion: De Kuip, Rotterdam Toeschouwers: 36.100 Scheidsrechter: Giorgi Kroeasjvili |
Jahanbakhsh 11' Linssen 29' Sinisterra 76' |
Verslag | 35' Awoniyi | ||
| ||||
21 oktober 2021 18:45 uur |
Maccabi Haifa | 1 – 0 | Slavia Praag | Stadion: Sammy Oferstadion, Haifa Toeschouwers: 10.000 Scheidsrechter: Ádám Farkas |
Donyoh 24' | Verslag | |||
| ||||
4 november 2021 21:00 uur |
Union Berlin | 1 – 2 | Feyenoord | Stadion: Olympiastadion, Berlijn Toeschouwers: 30.000 Scheidsrechter: Daniel Stefański |
Trimmel 41' Trimmel 67', 87' Teuchert 88' |
Verslag | 15' Sinisterra 72' Dessers | ||
| ||||
4 november 2021 21:00 uur |
Slavia Praag | 1 – 0 | Maccabi Haifa | Stadion: Sinobo Stadium, Praag Toeschouwers: 13.646 Scheidsrechter: Kai Erik Steen |
Kuchta 49' | Verslag | |||
| ||||
25 november 2021 18:45 uur |
Slavia Praag | 2 – 2 | Feyenoord | Stadion: Sinobo Stadium, Praag Toeschouwers: 14.562 Scheidsrechter: Mattias Gestranius |
Olayinka 12' Kuchta 66' |
Verslag | 31', 90+3' Dessers 36' Til | ||
| ||||
25 november 2021 18:45 uur |
Maccabi Haifa | 0 – 1 | Union Berlin | Stadion: Sammy Oferstadion, Haifa Toeschouwers: 22.150 Scheidsrechter: Michal Ocenáš |
Verslag | 66' Ryerson | |||
| ||||
9 december 2021 21:00 uur |
Union Berlin | v | Slavia Praag | Stadion: Olympiastadion, Berlijn |
Verslag | ||||
| ||||
9 december 2021 21:00 uur |
Feyenoord | v | Maccabi Haifa | Stadion: De Kuip, Rotterdam |
Verslag | ||||
Pos | Team | Wed | W | G | V | Ptn | DV | DT | +/− | Kwalificatie | KOP | SLB | PAO | LIN | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Kopenhagen (Q) | 5 | 4 | 0 | 1 | 12 | 13 | 5 | +8 | Naar achtste finales | 9 dec | 1 – 2 | 3 – 1 | ||
2 | Slovan Bratislava (Y) | 5 | 2 | 2 | 1 | 8[a] | 8 | 5 | +3 | Naar tussenronde | 1 – 3 | 0 – 0 | 2 – 0 | ||
3 | PAOK Saloniki (Y) | 5 | 2 | 2 | 1 | 8[a] | 6 | 4 | +2 | 1 – 2 | 1 – 1 | 9 dec | |||
4 | Lincoln Red Imps (U) | 5 | 0 | 0 | 5 | 0 | 2 | 15 | −13 | 0 – 4 | 1 – 4 | 0 – 2 |
| ||||
16 september 2021 18:45 uur |
Lincoln Red Imps | 0 – 2 | PAOK Saloniki | Stadion: Victoriastadion, Gibraltar Toeschouwers: 668 Scheidsrechter: Rob Harvey |
Verslag | 45+2' Akpom 56' Mitriță | |||
| ||||
16 september 2021 18:45 uur |
Slovan Bratislava | 1 – 3 | FC Kopenhagen | Stadion: Národný futbalový štadión, Bratislava Toeschouwers: 9.833 Scheidsrechter: Michael Fabbri |
Henty 21' | Verslag | 18', 68' (pen.) Wind 42' Stage | ||
| ||||
30 september 2021 21:00 uur |
PAOK Saloniki | 1 – 1 | Slovan Bratislava | Stadion: Toumbastadion, Thessaloniki Toeschouwers: 7.537 Scheidsrechter: João Pinheiro |
Akpom 9' | Verslag | 15' Green | ||
| ||||
30 september 2021 21:00 uur |
FC Kopenhagen | 3 – 1 | Lincoln Red Imps | Stadion: Parken, Kopenhagen Toeschouwers: 13.418 Scheidsrechter: Kateryna Monzoel |
R. Chipolina 4' (e.d.) Wind 45+1' (pen.) Stage 52' |
Verslag | 33' Rosa | ||
| ||||
21 oktober 2021 18:45 uur |
FC Kopenhagen | 1 – 2 | PAOK Saloniki | Stadion: Parken, Kopenhagen Toeschouwers: 19.552 Scheidsrechter: Erik Lambrechts |
Grabara 9' Biel 80' |
Verslag | 19' Sidcley 38' A. Živković | ||
| ||||
21 oktober 2021 21:00 uur |
Slovan Bratislava | 2 – 0 | Lincoln Red Imps | Stadion: Národný futbalový štadión, Bratislava Toeschouwers: 6.108 Scheidsrechter: Vilhjálmur Alvar Þórarinsson |
Green 46' Henty 84' |
Verslag | |||
| ||||
4 november 2021 18:45 uur |
Lincoln Red Imps | 1 – 4 | Slovan Bratislava | Stadion: Victoriastadion, Gibraltar Toeschouwers: 553 Scheidsrechter: Kristoffer Karlsson |
R. Chipolina 45+3' | Verslag | 17', 25' Green 67' Čavrić 71' Mráz | ||
| ||||
4 november 2021 21:00 uur |
PAOK Saloniki | 1 – 2 | FC Kopenhagen | Stadion: Toumbastadion, Thessaloniki Toeschouwers: 11.166 Scheidsrechter: Paweł Raczkowski |
A. Živković 8' Michailidis 90+4' |
Verslag | 34' Ankersen 50' Biel | ||
| ||||
25 november 2021 18:45 uur |
Lincoln Red Imps | 0 – 4 | FC Kopenhagen | Stadion: Victoriastadion, Gibraltar Toeschouwers: 1.008 Scheidsrechter: Helgi Mikael Jónasson |
Verslag | 5' Jóhannesson 7' Lerager 63' Bøving 73' Højlund | |||
| ||||
25 november 2021 18:45 uur |
Slovan Bratislava | 0 – 0 | PAOK Saloniki | Stadion: Národný futbalový štadión, Bratislava Toeschouwers: 200 Scheidsrechter: Dennis Higler |
Verslag | ||||
| ||||
9 december 2021 21:00 uur |
FC Kopenhagen | v | Slovan Bratislava | Stadion: Parken, Kopenhagen |
Verslag | ||||
| ||||
9 december 2021 21:00 uur |
PAOK Saloniki | v | Lincoln Red Imps | Stadion: Toumbastadion, Thessaloniki |
Verslag | ||||
Pos | Team | Wed | W | G | V | Ptn | DV | DT | +/− | Kwalificatie | REN | TOT | VIT | MUR | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stade Rennais (Q) | 5 | 3 | 2 | 0 | 11 | 10 | 7 | +3 | Naar achtste finales | 2 – 2 | 3 – 3 | 1 – 0 | ||
2 | Tottenham Hotspur (Y) | 5 | 2 | 1 | 2 | 7[a] | 11 | 8 | +3 | Naar tussenronde | 9 dec | 3 – 2 | 5 – 1 | ||
3 | Vitesse (Y) | 5 | 2 | 1 | 2 | 7[a] | 9 | 8 | +1 | 1 – 2 | 1 – 0 | 9 dec | |||
4 | NŠ Mura (U) | 5 | 1 | 0 | 4 | 3 | 4 | 11 | −7 | 1 – 2 | 2 – 1 | 0 – 2 |
| ||||
16 september 2021 18:45 uur |
NŠ Mura | 0 – 2 | Vitesse | Stadion: Ljudski vrt-stadion, Maribor Toeschouwers: 3.300 Scheidsrechter: Mohammed Al-Hakim |
Verslag | 30' Tronstad 69' Doekhi | |||
| ||||
16 september 2021 18:45 uur |
Stade Rennais | 2 – 2 | Tottenham Hotspur | Stadion: Roazhon Park, Rennes Toeschouwers: 22.000 Scheidsrechter: Halis Özkahya |
Tait 23' Laborde 72' |
Verslag | 11' (e.d.) Badé 76' Højbjerg | ||
| ||||
30 september 2021 21:00 uur |
Vitesse | 1 – 2 | Stade Rennais | Stadion: GelreDome, Arnhem Toeschouwers: 14.571 Scheidsrechter: Kevin Clancy |
Wittek 30' | Verslag | 54' (pen.) Guirassy 70' Sulemana 56', 73' Badé | ||
| ||||
30 september 2021 21:00 uur |
Tottenham Hotspur | 5 – 1 | NŠ Mura | Stadion: Tottenham Hotspur Stadium, Londen Toeschouwers: 25.121 Scheidsrechter: Yigal Frid |
Alli 4' (pen.) Lo Celso 8' Kane 68', 76', 87' |
Verslag | 53' Kous | ||
| ||||
21 oktober 2021 18:45 uur |
Vitesse | 1 – 0 | Tottenham Hotspur | Stadion: GelreDome, Arnhem Toeschouwers: 23.931 Scheidsrechter: Harm Osmers |
Wittek 78' | Verslag | |||
| ||||
21 oktober 2021 18:45 uur |
NŠ Mura | 1 – 2 | Stade Rennais | Stadion: Ljudski vrt-stadion, Maribor Toeschouwers: 3.500 Scheidsrechter: Volen Tsjinkov |
Lotrič 20' | Verslag | 17' (pen.) Guirassy 41' Laborde | ||
| ||||
4 november 2021 21:00 uur |
Tottenham Hotspur | 3 – 2 | Vitesse | Stadion: Tottenham Hotspur Stadium, Londen Toeschouwers: 36.312 Scheidsrechter: Marco Di Bello |
Son 15' Lucas 22' Rasmussen 28' (e.d.) Romero 37', 59' |
Verslag | 32' Rasmussen 39' Bero 76', 81' Doekhi 85' Schubert | ||
| ||||
4 november 2021 21:00 uur |
Stade Rennais | 1 – 0 | NŠ Mura | Stadion: Roazhon Park, Rennes Toeschouwers: 23.115 Scheidsrechter: Juri Frischer |
Badé 76' | Verslag | |||
| ||||
25 november 2021 18:45 uur |
NŠ Mura | 2 – 1 | Tottenham Hotspur | Stadion: Ljudski vrt-stadion, Maribor Toeschouwers: 6.100 Scheidsrechter: Antonio Emanuel Carvalho Nobre |
Horvat 11' Maroša 90+4' |
Verslag | 15', 32' Sessegnon 72' Kane | ||
| ||||
25 november 2021 18:45 uur |
Stade Rennais | 3 – 3 | Vitesse | Stadion: Roazhon Park, Rennes Toeschouwers: 23.081 Scheidsrechter: Espen Eskås |
Laborde 9', 39', 69' | Verslag | 43' Huisman 75' Buitink 90' Openda | ||
| ||||
9 december 2021 21:00 uur |
Vitesse | v | NŠ Mura | Stadion: GelreDome, Arnhem |
Verslag | ||||
| ||||
9 december 2021 21:00 uur |
Tottenham Hotspur | v | Stade Rennais | Stadion: Tottenham Hotspur Stadium, Londen |
Verslag | ||||
Pos | Team | Wed | W | G | V | Ptn | DV | DT | +/− | Kwalificatie | BAS | QAR | OMO | KAI | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Basel (X) | 5 | 3 | 2 | 0 | 11[a] | 11 | 6 | +5 | Naar achtste finales | 9 dec | 3 – 1 | 4 – 2 | ||
2 | FK Qarabağ (X) | 5 | 3 | 2 | 0 | 11[a] | 10 | 5 | +5 | Naar tussenronde | 0 – 0 | 2 – 2 | 2 – 1 | ||
3 | Omonia Nicosia (U) | 5 | 0 | 3 | 2 | 3 | 5 | 10 | −5 | 1 – 1 | 1 – 4 | 9 dec | |||
4 | Kairat Almaty (U) | 5 | 0 | 1 | 4 | 1 | 6 | 11 | −5 | 2 – 3 | 1 – 2 | 0 – 0 |
| ||||
16 september 2021 16:30 uur |
Kairat Almaty | 0 – 0 | Omonia Nicosia | Stadion: Almatı Ortalıq Stadionı, Alma-Ata Toeschouwers: 7.038 Scheidsrechter: Sergiej Bojko |
Verslag | ||||
| ||||
16 september 2021 18:45 uur |
FK Qarabağ | 0 – 0 | FC Basel | Stadion: Olympisch Stadion, Bakoe Toeschouwers: 17.586 Scheidsrechter: Erik Lambrechts |
Verslag | ||||
| ||||
30 september 2021 21:00 uur |
Omonia Nicosia | 1 – 4 | FK Qarabağ | Stadion: GSP-stadion, Nicosia Toeschouwers: 8.345 Scheidsrechter: Robert Madden |
Lecjaks 40' | Verslag | 52', 90+4' Kady 73' Sjejdajev 79' (pen.) Medvedev | ||
| ||||
30 september 2021 21:00 uur |
FC Basel | 4 – 2 | Kairat Almaty | Stadion: St. Jakob-Park, Bazel Toeschouwers: 8.712 Scheidsrechter: Stuart Attwell |
Cabral 15' Lang 21', 40' Ndoye 49' |
Verslag | 65' Kanté 69' (pen.) Alves | ||
| ||||
21 oktober 2021 18:45 uur |
FK Qarabağ | 2 – 1 | Kairat Almaty | Stadion: Tofikh Bakhramovstadion, Bakoe Toeschouwers: 17.252 Scheidsrechter: Jevhen Aranovsky |
Sjejdajev 79' A. Huseynov 90+1' |
Verslag | 19' (pen.) Kanté | ||
| ||||
21 oktober 2021 21:00 uur |
FC Basel | 3 – 1 | Omonia Nicosia | Stadion: St. Jakob-Park, Bazel Toeschouwers: 10.056 Scheidsrechter: Stéphanie Frappart |
Millar 19' Cabral 41' (pen.) Zhegrova 88' |
Verslag | 27' (pen.) Gómez | ||
| ||||
4 november 2021 16:30 uur |
Kairat Almaty | 1 – 2 | FK Qarabağ | Stadion: Almatı Ortalıq Stadionı, Alma-Ata Toeschouwers: 2.638 Scheidsrechter: Dumitru Muntean |
Kanté 68' | Verslag | 58' Wadji 72' Zoubir | ||
| ||||
4 november 2021 18:45 uur |
Omonia Nicosia | 1 – 1 | FC Basel | Stadion: GSP-stadion, Nicosia Toeschouwers: 4.597 Scheidsrechter: Vitali Mesjkov |
Kakoullis 17' | Verslag | 57' Millar | ||
| ||||
25 november 2021 16:30 uur |
Kairat Almaty | 2 – 3 | FC Basel | Stadion: Almatı Ortalıq Stadionı, Alma-Ata Toeschouwers: 4.159 Scheidsrechter: Goga Kikacheishvili |
Love 23' Hovhannisyan 56' Vorogovskiy 89', 90+3' |
Verslag | 45' (pen.) Cabral 69' Zhegrova 73' Kasami | ||
| ||||
25 november 2021 18:45 uur |
FK Qarabağ | 2 – 2 | Omonia Nicosia | Stadion: Tofikh Bakhramovstadion, Bakoe Toeschouwers: 17.231 Scheidsrechter: Morten Krogh |
Psaltis 49' (e.d.) Andrade 88' |
Verslag | 43' (pen.) Ďuriš 32', 66' Kiko 90' Gómez | ||
| ||||
9 december 2021 21:00 uur |
Omonia Nicosia | v | Kairat Almaty | Stadion: GSP-stadion, Nicosia |
Verslag | ||||
| ||||
9 december 2021 21:00 uur |
FC Basel | v | FK Qarabağ | Stadion: St. Jakob-Park, Bazel |
Verslag | ||||
Geplaatst voor de knock-outfase.
Groep | Geplaatst (nr. 1 of nr. 2) |
---|---|
A | LASK Maccabi Tel Aviv |
B | KAA Gent |
C | FK Bodø/Glimt AS Roma |
D | AZ |
E | Feyenoord |
F | FC Kopenhagen |
G | Stade Rennais |
H | FK Qarabağ FC Basel |
De loting vindt plaats op 13 december 2021. De heenwedstrijden worden gespeeld op 17 februari 2022, de terugwedstrijden op 24 februari 2022.
Groep | Nummer twee (geplaatst) |
Groep | Nummer drie (EL) (ongeplaatst) | |
---|---|---|---|---|
A | Maccabi Tel Aviv | A | ||
B | B | |||
C | C | |||
D | D | Fenerbahçe | ||
E | E | |||
F | F | |||
G | G | Celtic FC | ||
H | H |
Legenda |
Geplaatst Ongeplaatst |
De loting vindt plaats op 25 februari 2022. De heenwedstrijden worden gespeeld op 10 maart 2022, de terugwedstrijden op 17 maart 2022.
Groep | Groepswinnaar (geplaatst) |
Winnaars tussenronde (ongeplaatst) | ||
---|---|---|---|---|
Team | Coeff. | |||
A | LASK | |||
B | KAA Gent | |||
C | ||||
D | AZ | |||
E | Feyenoord | |||
F | FC Kopenhagen | |||
G | Stade Rennais | |||
H |
Legenda |
Geplaatst Ongeplaatst |
De loting vindt plaats op 18 maart 2022. De heenwedstrijden worden gespeeld op 7 april 2022. Op 14 april 2022 vinden de returns plaats.
De loting vindt plaats op 18 maart 2022. De heenwedstrijden worden gespeeld op 28 april 2022. Op 5 mei 2022 vinden de returns plaats.
| ||||
25 mei 2022 |
v | Stadion: Air Albania Stadion, Tirana | ||
Pos. | Speler | Ploeg | Doelpunten | Speelminuten |
---|---|---|---|---|
1. | Gaëtan Laborde | Stade Rennais | 5 | 309 |
2. | Tammy Abraham | AS Roma | 4 | 231 |
Harry Kane | Tottenham Hotspur | 265 | ||
André Green | Slovan Bratislava | 385 | ||
Ola Solbakken | FK Bodø/Glimt | 445 | ||
Erik Botheim | 449 | |||
7. | Cyriel Dessers | Feyenoord | 3 | 145 |
Tomáš Čvančara | FK Jablonec | 221 | ||
Jan Kuchta | Slavia Praag | 266 | ||
Rauno Sappinen | Flora Tallinn | 295 | ||
Jonas Wind | FC Kopenhagen | 345 | ||
José Kanté | Kairat Almaty | 382 | ||
Stephan El Shaarawy | AS Roma | 385 | ||
Arthur Cabral | FC Basel | 401 | ||
Gavriel Kanichowsky | Maccabi Tel Aviv |
Bijgewerkt tot wedstrijd(en) gespeeld op 25 november 2021. Bron: UEFA
Pos. | Speler | Ploeg | Assists | Speelminuten |
---|---|---|---|---|
1. | Erik Botheim | FK Bodø/Glimt | 4 | 449 |
2. | Lucas Moura | Tottenham Hotspur | 3 | 194 |
Sheraldo Becker | Union Berlin | 217 | ||
Filip Ozobić | FK Qarabağ | 334 | ||
Kevin Diks | FC Kopenhagen | 337 | ||
Pep Biel | 432 | |||
Maximilian Wittek | Vitesse | 447 | ||
Jan Krob | FK Jablonec | 450 | ||
9. | 21 spelers | 2 |
Bijgewerkt tot wedstrijd(en) gespeeld op 25 november 2021. Bron: UEFA
Ploegen ontvangen disciplinaire strafpunten voor gele en rode kaarten tijdens alle groepswedstrijden. Dit betreft niet alleen de spelers in het veld maar ook de spelers en staf op de bank. Wanneer 2 (of meer) ploegen in de stand gelijk eindigen dan kan het aantal strafpunten bepalend worden voor de uiteindelijke volgorde in de stand.
Voor elke gele kaart ontvangt 'n ploeg 1 strafpunt. Voor direct rood zijn dit 3 strafpunten. Bij 'n tweede gele kaart voor dezelfde speler, dus indirect rood, volgen 2 extra strafpunten zodat ook deze rode kaart tot 3 strafpunten leidt. Een gele kaart gevolgt door direct rood, is in het totaal 4 strafpunten.
|
|
|
Bronnen, noten en/of referenties
|
Finales van de UEFA Europa Conference League | ||||
---|---|---|---|---|
|
Seizoenen van de UEFA Europa Conference League | ||
---|---|---|
Overige Europese Bekertoernooien: UEFA Super Cup · UEFA Champions League · UEFA Europa League · Europacup I (Beker der Landskampioenen) · Europacup II (Beker der Bekerwinnaars) · UEFA Intertoto Cup |
UEFA | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Zie de categorie UEFA Europa Conference League 2021/22 van Wikimedia Commons voor mediabestanden over dit onderwerp. |
Artikel UEFA Europa Conference League 2021/22 in de Nederlandse Wikipedia nam de volgende plaatsen in de lokale populariteitsranglijst in beslag:
De gepresenteerde inhoud van het Wikipedia-artikel werd in 2021-12-02 geëxtraheerd op basis van https://nl.wikipedia.org/?curid=5492266